KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8056060
nr 805 6060
Blandteknik
Tibetansk 1800-tal, 87x61
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 28 januari 2013
kl 20:43:03
1.500 kr
2.000 kr
- Klassiska