KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8056060

nr 805 6060

Blandteknik

Tibetansk 1800-tal, 87x61

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 28 januari 2013
kl 20:43:03

  • Klassiska